Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63877

Kaubandusdirektor

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaubanduse töö organiseerimine
Analüütiline töö

Ootused kandidaadile

kõrgharidus (soovitatavalt kaubanduse eriala)
vähemalt 3-aastane töökogemus kaubanduses
peab tundma oma tööd puudutavaid seadusi, õigusakte ja normatiivdokumente
nõutav on riigikeele, inglise ja vene keele oskus
arvutikasutusoskus

Ettevõte pakub

vaheldus- ja vastutusrikast tööd
arengut koos asjaliku meeskonnaga
eneseteostuse võimalust
konkurentsivõimelist töötasu
kaasaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#63877

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. mai 2006
Kuulutus sisestati:
6. aprill 2006

OG Elektra on Lääne-Virumaa kaubandussektori juhtiv liha-, vorsti-, kulinaaria- ja pagaritoodete tootja ja turustaja. Tooted valmistatakse kvaliteetsest eestimaisest toorainest, mida toodame ise ja varume Eesti põllumeestelt. Lisaks omatoodangule pakume oma kilentidele teiste tootjate tuntud ja tunnustatud kaupu. Tegeleme ise jaemüügiga ning teeme tihedalt koostööd teiste sõltumatute jaemüüjatega.

Vaata rohkem