Värsked tööpakkumised

Kaubamaja Tartu Meestemaailma kategooriajuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 117786

Tööpakkumise number

117786

Töö kirjeldus

• Meestemaailma kaubakategooriate kontseptsiooni, sortimendiplaani ja arengukava koostamine
• Tulueelarve koostamine ning püstitatud tulueesmärkide saavutamine
• Oma kaubagruppide edukas majandamine ning hinnakujundus
• Kaubagruppide turundamine koostöös turundusteenistusega
• Tootekoolituste organiseerimine teenindajatele
• Suhtlemine kohalike hankijatega ning kauba tellimine

Nõudmised kandidaadile

• Eelnev kaubandusalane töökogemus
• Kõrgharidus (soovitavalt majandusalane)
• Analüüsi- ja otsustusvõime
• Enesekehtestavus ja algatusvõime
• Hea läbirääkimiste oskus
• Soov teha meeskonnatööd
• Vähemalt ühe võõrkeele oskus suhtlustasandil (soovitavalt inglise või saksa keel)
• Arvutikasutamise oskus

• Tööd pidevalt arenevas ettevõttes, kus väärtustatakse loovust, koostööd, tahet ning ausust
• Koolitus- ja enesetäiendusvõimalusi
• Tulemustest sõltuvat töötasu

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. august 2007
Kuulutus sisestati:
1. august 2007

Lõuna-Eesti kaasaegseima moekaubamaja Kaubamaja Tartu Meestemaailmas pakume oma kliendile mitmekesises valikus rõivaid, aksessuaare ja jalanõusid hinnatud ning kvaliteetsetelt kaubamärkidelt. Parimate tulemuste saavutamiseks otsime oma kollektiivi ettevõtlikku ning meeskonnatööd väärtustavat kategooriajuhti.