Värsked tööpakkumised

Kaubamaja Tartu kategooriajuhi assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 86204

Tööpakkumise number

86204

Töö kirjeldus

Igapäevaste jooksvate tellimuste koostamine
Klienditellimuste täitmine (müügilt puudutavate koguste, toodete tellimine)
kategooriajuhi assisteerimine
Lastemaailma imiku kategooria juhtimine (müügi ja varude jälgimine; müügiedenduskampaaniate läbiviimine; hinnakujundus jms)

Nõudmised kandidaadile

Korrektsus, täpsus, kohusetundlikkus
Analüüsi- ja otsustusvõime
Initsiatiivikus ja soov teha meeskonnatööd
Arvutikasutamise oskus
Erialane kutsekeskharidus, rakenduslik kõrgharidus, kõrgharidus (või selle omandamine)
Kasuks tuleb eelnev töökogemus asjaajamises, kaubanduse assisteerimises

Ettevõte pakub

Tööd pidevalt arenevas ettevõttes
Tööd ühtehoidvas meeskonnas, kus väärtustatakse loovust, koostööd, tahet ning ausust
Koolitus- ja enesetäiendusvõimalusi
Tulemustest sõltuvat töötasu

Lisainfo

Hetkel pakume tööd lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja naasmiseni.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2006
Kuulutus sisestati:
22. november 2006

Kauamaja Tartu Kodu- ja Lastemaailm otsib oma kollektiivi ettevõtlikku ning koostööle orienteeritud kategooriajuhi assistenti kuni lapsehoolduspuhkusele oleva töötaja naasmiseni.