Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #169370

Kaubamaja Tallinn Logistikaosakonna transporttööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Transporttöölise tööülesanneteks on kaupade transportimine estakaadilt lattu, kaupade ladustamine, tõste- ja transporditööde teostamine Kaubamaja ruumides

Ootused kandidaadile

Oled sobiv meeskonnakaaslane, kui Sind iseloomustavad:
hea füüsiline vastupidavus
hea pingetaluvus

Tööd meeskonnas, kus väärtustatakse ausust, koostööd, loovust ja tahet.
Tööd pikaajaliste traditsioonidega stabiilses, ent pidevalt arenevas edukas jaekaubandusettevõttes.

Lisainfo

Tööaeg põhiliselt esmaspäevast redeni kella 8.30 kuni 17.00. Kord kuus ka laupäevasel päeval.

Tööpakkumise number
#169370

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 7000 €/kuus
Kuulutus aegub:
21. november 2008
Kuulutus sisestati:
17. november 2008
Lisainfo palga kohta:
Lisaks lisapalk

Tallinna Kaubamaja AS müügiamajad Tallinnas ja Tartus on kujunenud oluliseks arvamusliidriks pakkudes oma klientidele parimat valikut ning teenindust. Oleme tööandjaks üle 800 töötajale.

Vaata rohkem