Värsked tööpakkumised

Kaubamaja Tallinn Ilumaailma L´Occitane toodete konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 98540

Tööpakkumise number

98540

Töö kirjeldus

L´O ccitane toodete konsultandi tööülesandeks on klientide personaalne kõrgetasemeline teenindamine ja nõustamine

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv meeskonnakaaslane, kui Sind iseloomustavad:
Suurepärane suhtlemisoskus
Loov suhtumine oma tööülesannetesse
Eelnev müügitöö kogemus ilutoodete alal
Väga hea eesti, vene ja inglise keele oskus

Vaheldusrikast ning huvitavat tööd meeskonnas, kus väärtustatakse ausust, koostööd, loovust ja tahet.
Professionaalset erialast koolitust
Võimalust areneda koos eduka ettevõttega
Konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Tööaeg graafiku alusel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. märts 2007
Kuulutus sisestati:
8. märts 2007

Tallinna Kaubamaja AS Ilumaailm laiendab oma ilutoodete sortimenti järjest uute kaubamärkide näol. Uudsena pakume oma klientidele luksusliku kaubamärgi L´Occitane looduslikke nahahooldustooteid. Seoses uue kaubamärgi müügile tulekuga vajame oma meeskonda L´Occitane toodete konsultanti.