Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138345

Kaubamaja Tallinn Ilumaailma jumestuskunstnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Jumestuskunstniku tööülesanneteks on professionaalsete jumestusesitluste korraldamine ning klientide teenindamine ja nõustamine toodete valikul

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on:
jumestusalane haridus ning porfoolio
laialdased teadmised ja kogemused professionaalse jumestuskunsti valdkonnas
eelnev müügitöö kogemus jumestustoodete alal
suurepärane suhtlemisoskus koos loovuse, energia ja entusiasmiga
väga hea inglise keele oskus, kasuks tuleb vene ja soome keele oskus

Kandideerimiseks ootame inglisekeelst elulookirjeldust.

Vaheldusrikast ning huvitavat tööd meeskonnas, kus väärtustatakse ausust, koostööd, loovust ja tahet.
Tööd pikaajaliste traditsioonidega stabiilses, ent pidevalt arenevas edukas jaekaubandusettevõttes.
Koolitus- ja enesetäiendamisvõimalusi.
Tulemustest sõltuvat töötasu.

Lisainfo

Töö toimub graafiku alusel.

Tööpakkumise number
#138345

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2008

Kosmeteikagigandi Estee Lauder Gruppi kuuluv MAC on kaasaegse kosmeetikamaailma moeliider. MAC toodab laias valikus kosmeetikatooteid ning jumestusvahendeid professionaalsetele jumestuskunstnikele ja moeteadlikele klientidele.
MAC tooted on võitnud klientide seas suure populaarsuse ja setõttu otsime oma meeskonda täiendavalt säravat ja silmapaistvat jumestuskunstnikku

Vaata rohkem