Värsked tööpakkumised

Kaubamaja juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 94685

Tööpakkumise number

94685

Töö kirjeldus

Kaubamaja juhataja peamisteks tööülesanneteks on:

  • Kaubamaja töö juhtimine vastavalt kontseptsioonile ja eesmärkidele
  • Personali töökorraldus ja osalemine värbamisprotsessis
  • Kaubavarude planeerimine, kaupade tellimine ja inventeerimine
  • Kampaaniate ja turundusürituste korraldamine
  • Töötajate juhendamine ja väljaõpe
  • Aruandlus ja kontroll töötulemuste üle

Nõudmised kandidaadile

Tulevaselt töötajalt ootame:

  • Kõrgharidust
  • Eelnevat töökogemust jaekaubanduses
  • Väga head organiseerimisvõimet, suhtlemis- ja veenmisoskust
  • Analüüsivõimet, vastutustundlikkust ja pingetaluvust
  • Head eesti ja vene keele oskust
  • Avatust uutele ideedele ja loomingulisele tööle

Pakume tööd kiirelt arenevas ettevõttes ja tulevikku suunatud ärivaldkonnas. Rohkelt võimalusi arenemiseks ja eneseteostuseks ning koolitust ja konkurentsivõimelist palka. Meil on kogemusi mida jagada ja mõnus ning toetav meeskond.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
26. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
8. veebruar 2007

Sisustuskaubamaja AS rajab Pärnusse Papiniidu Ärikeskusse uudse ja omanäolise kontseptsiooniga kaubamaja, kus eelkõige on panustatud ostja mugavusele ja kõrgendatud teenindustasemele.
Pakume rikkalikus valikus kaupu nõudliku maitsega sisustushuvilisele nii tuppa kui õue, kontorisse ja suvilasse. Avaras kaupluses leidub palju huvitavat neile, kes parasjagu kodu kujundamise, või uute sisustusideede otsimisega tegelevad. Külastajaid ootavad positiivsed üllatused, meilt saab kaasa hea tuju pikas ajaks. Pakume kingi-ideid ja soovitusi erinevateks elujuhtumiteks.