Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #797237

Kaubalaadija - Haabersti JYSK

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • JYSKi klientide tellimuste turvaline ja kiire sõidukisse laadimine

  • Abistad autojuhti tellimuste kohaletoimetamisel vastavalt eelnevalt kokkulepitud marsruutidele ja saatedokumentidele

  • Klientidega suhtlemine

  • Lepid klientidega kokku tellimuste koheletoimetamise koha ja aja

Ootused kandidaadile

  • Sa töötad kiirelt ja professionaalselt

  • Sulle meeldib klientidega suhelda

  • Oled aktiivne ja naudid füüsilist tööd

  • Oskad eesti ja inglise või vene keelt suhtlustasandil

  • Kasuks tuleb B kategooria autojuhiload

  • Sa otsid stabiilset tööd, edukas ettevõttes.

Ettevõte pakub

  • Töötasu 1100 EUR bruto kalendrikuus

  • Eelnevalt kokkulepitud graafikupõhist tööd ajavahemikus 9:00 – 21:00

  • Spordikompensatsiooni 90 eurot kvartalis

  • Õnnetusjuhtumi kindlustust 24/7/365

  • Töötaja sooduskaarti JYSKi toodetele

  • Palju teisi töötajate soodustusi seoses elusündmustega

  • Suurepärast rahvusvahelise ettevõtte kultuuri ja toredat meeskonda!

Tööpakkumise number
#797237

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk : Alates 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
5. august 2022
Kuulutus sisestati:
6. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem