Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #633675

Kaubakuller

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kauba komplekteerimine, pakkimine ja klientidele transportimine
Klientidega suhtlemine ja tagasiside kogumine
Sõiduki korrashoiu eest vastutamine

Ootused kandidaadile

Valdad eesti- ja vene keelt
Omad B-kategooria juhiluba ja minimaalselt 1 aastast sõidukogemust
Oskad planeerida oma kaubaringi ja aega
Oled füüsiliselt võimeline kaupa laadima
Loomult viisakas, rahumeelne, usaldusväärne, korrektne ja aus

Ettevõte pakub

Põnevat ja vaheldusrikast tööd
toredat ja toetavat meeskonda
Väljaõpet sõbralikus kollektiivis
Stabiilset sissetulekut

Lisainfo

Lisainfo telefonil +372 5886 3725

Tööpakkumise number
#633675

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2020

Inter Cars SA on rahvusvaheline autotööstuskaupade hulgimüüja, mis on asutatud 1990. aastal ja on tänaseks esindatud ligi 400 esindusega erinevates Ida- ja Kesk-Euroopa riikides. Tootevalikusse kuuluvad peamiselt autotarvikud ja varuosad sõiduautodele, veokitele ja mootorratastele. Lähemat infot Inter Cars grupi kohta leiad veebilehelt www.intercars.eu.
Inter Cars tütarettevõte Eestis alustas tegevust 2014. aastal

Vaata rohkem

Kaubakuller