Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #145331

Kaubakontrollija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Saabuva kauba vastuvõtmine.
* Saabunud kauba koguse, kvaliteedi ning dokumentatsiooni kontrollimine.
* Kauba koguste sisestamine vastavasse programmi.
* Laadimisprotsessi koordineerimine ja kontrollimine.
* Suhtlemine koostööpartneriga.

Ootused kandidaadile

* Arvutiga töötamise kogemus, täpne ja korrektne tööülesannete täitmisel.
* Eesti ja vene keele oskus suhtlemistasemel.
* Valmisolek töötamiseks meeskonnas.

* Stabiilset, ent samas mitmekülgset ja vastutusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes.
* Tööks vajalikku väljaõpet.
* Kaasaegseid töö- ja olmetingimusi.
* Toredaid kolleege.

Lisainfo

* Vahetustega töö.
* Töökoht asub Jüris, Harjumaal.

Tööpakkumise number
#145331

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
20. märts 2008

Baldis Estonia OÜ on loodud logistikateenuste pakkumiseks Rimi kauplustele Eestis. Baldis Estonia OÜ kuulub Euroopa juhtivatesse logistikateenuseid pakkuvasse Alpha Gruppi, kuhu kuuluvad emafirma Saksamaal ning 36 tütarfirmat, kes teenindavad super- ja hüpermarketeid, kiirtoidu-ja kinokette ning tanklaid üle kogu Euroopa. Baldis Estonia on Alpha Group´i uusim tütarfirma, kes alustas 125 töötajaga tegevust Rimi logistikakeskuses Jüris 01.07.2006.Hetkel töötab ettevõttes ca 180 inimest .

Vaata rohkem