Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #303553

Kaubakäsitleja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kauba vastuvõtja peamised tööülesanded on lattu saabuvate kaupade vastuvõtmine, säilitamine, ladustamine ja väljastamine, kauba müügisaali toimetamine ja transportimine.

Nõudmised kandidaadile

Oled oodatud meie meeskonda kui oled aus, kiire, täpne ja kohusetundlik. Armastad liikumist ja vaheldust ning vajad paindlikku tööaega, räägid eesti keelt kaubandustöötajale nõutaval tasemel ning ootame Sinult valmisolekut ka füüsiliseks tööks.

Pakume Sulle konkurentsivõimelist töötasu, toredat meeskonda ning ettevõttesiseseid arenguvõimalusi.

Tööpakkumise number
#303553

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
14. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
3. aprill 2013

Abc Supermarkets on eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis opereerib kaupluseid Comarket ja Solaris Toidupood. Meie missiooniks on tekitada klientides positiivseid emotsioone ja olla neile lähedal. Peame tähtsaks oma klientide soove, sõbralikku ja kiiret teenindust, kaubavaliku värskust ning uudset lähenemist.

Vaata rohkem