Värsked tööpakkumised

Kaubakäsitleja (pakivedude terminalis Tänassilmas)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 566960

Tööpakkumise number

566960

Töö kirjeldus

- saadetiste vastuvõtt ja väljastamine
- sorteerimisliini opereerimine
- saadetiste komplekteerimine
- andmete sisestamine programmi
- inventuurides osalemine
- terminaliruumide regulaarne korrashoid

Nõudmised kandidaadile

- tööaeg E-R 20:00 - 4:00 (öösel kojusõit taksoga)
- eesti keele oskus suhtlustasemel
- füüsiline vastupidavus ja pingetaluvus
- valmisolek meeskonnatööks
- kohusetunne ja korrektsus tööülesannete täitmisel

Kasuks tuleb:
- eelnev laos töötamise kogemus

Ettevõte pakub

- väljaõpe kohapeal
- kaasaegne töökeskkond ja töövahendid
- töötasu 885 eur, lisandub lisatasu öötöö eest

Pakivedude sorteerimiskeskuse (Smartposti) terminali asukoht: Jälgimäe tee 13B Tänassilma küla Saku vald (Laagri aleviku lähedal)

Vajame juurde 2 kaubakäsitlejat.
NB! Ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega.

Asukoht:
Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
10. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
12. november 2018
Brutopalk:
Alates 855 EUR kuus

Itella Estonia OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis, Leedus ja Eestis. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 16 aasta.