Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #221047

Kaubakäsitleja kursuse lektor

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaubakäsitleja koolitus.
5-8 õppetundi päevas.
Läbiviimine toimub tööpäevadel.
Tartus on eesti keelne grupp.

Ootused kandidaadile

  • kõrg- või kutseharidust;
või
320-tunnise pedagoogika kursuse läbimise tunnistust (kursused peavad olema läbitud kõrghariduse omandamist võimaldavas õppeasutuses);
või
andragoogi II (või kõrgema) taseme kutsetunnistust.

  • Haridus peab olema lõpetatud. On vajalik tõendav dokument.

  • Peab olema lugenud perioodil 2008-2010 sotsiaalhooldaja koolitust (teemat).

Ettevõte pakub

häid töötingimusi
head kogemust
palju huvitavaid ülesandeid ja väljakutseid
võimalust rakendada oma oskusi ja teadmisi

Lisainfo

Üle Eesti kursused (iga grupis on oma õppejõud):

Eesti keelsed grupid: Tallinn, Tartu, Rakvere.

Vene keelsed grupid: Narva/Sillamae, Jõhvi/Kohtla-Järve, Talllinn.

Tööpakkumise number
#221047

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
14. märts 2011
Kuulutus sisestati:
3. märts 2011

Korraldame kaubakäsitleja koolitused üle Eesti. Otsime iga grupile lektorit.

Vaata rohkem