Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #699931
Veebipõhine värbamine

Kaubakäsitleja Itella Smartpost

CVKeskus.ee klient
Laagri, Harjumaa

Töö kirjeldus

Uues ametis kuuluvad Sinu ülesannete hulka sorteerimiskeskusesse saabunud saadetiste vastuvõtt, saabunud kaupade käitlemine vastavalt juhenditele, kaupade/ saadetiste sorteerimine sorteerimisliinil.

Ootused kandidaadile

Oled positiivse ellusuhtumisega ning elurõõmusKohusetundlik ja korrektne tööülesannete täitmiselOled omandanud vähemalt keskhariduseOled heas füüsilises vormisKasuks tuleb eelnev laotöö kogemusOled valmis töötama ööselEesti keele oskus suhtlustasemel;

Ettevõte pakub

Vajalik väljaõpe
Kohapeal toetavad kolleegid ja kaasaegsed töövahendid
Pakume omatöötaja transporti Tallinna suunal;
Sinu tööaeg on :Esmaspäevast reedeni kell 20:00-04:00
Tööle asumise aeg: kokkuleppel
Töö asukoht: Jälgimäe tee 13B, Tänassilma küla , Saku vald, Harjumaa

Tööpakkumise number
#699931

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 885 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. mai 2021
Kuulutus sisestati:
4. mai 2021

Itella Estonia OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Eestis, Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis ja Leedus. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 16 aasta.
Lisaks logistikalahendustele pakub Itella ka pakiautomaatide teenust.
Itella SmartPOST on Eesti vanim, tuntuim ja kvaliteetseim iseteeninduslike pakiautomaatide teenuse pakkuja.

Vaata rohkem