Värsked tööpakkumised

KAUBAKÄSITLEJA (E-R, Jüri alevikus)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 505108

Tööpakkumise number

505108

Töö kirjeldus

- kauba vastuvõtt lattu ja vastuvõtukleebistelt vöötkoodide skaneerimine
- kaupade paigutamine riiulitesse (kõrgus kuni 4 m) või põrandakohtadele
- tühjade aluste, karpide ja kärude viimine tagastusalale
- kaupade tellimine käsiskanneriga
- töö järelkäidava elektrilise virnastaja (1 tonn) ja käsikahvelkäruga

Nõudmised kandidaadile

- eesti keele oskus suhtlustasemel
- kohusetundlikkus, ausus, täpsus
- töö sobib pigem meesterahvale (kuni 25 kg raskuste käsitsi teisaldamine)

Kasuks tuleb:
- laotöö kogemus
- järelkäidava elektrilise virnastaja (tugiratastõstuk) kasutamise oskus

Ettevõte pakub

- õppeperiood juhendajaga 2-3 nädalat
- brutopalk 850 € (esimene kuu 795 €)
- kaasaegne töökeskkond ja töövahendid
- tööaeg vahetustega, üks nädal E-R 6:30-14:30 ja teine nädal E-R 14:30-22:30 (nädalavahetused ja riiklikud pühad on vabad)
- tööandja tasuta transport Õismäelt, Mustamäelt, Lasnamäelt ning Maardust (asume Jüri alevikus)

NB! ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega
Kontaktisik: Sven Pärn osakonnajuht tel 58861230

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
20. november 2017
Kuulutus sisestati:
3. november 2017
Brutopalk:
Alates 795 kuni 850 EUR kuus

Itella Estonia OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis, Leedus ja Eestis. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 15 aasta.