KAUBAKÄSITLEJA (E-R 8:00-16:30, tähtajaline 12.04.2019 Jüri aleviku lähedal)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 579025

Tööpakkumise number

579025

Töö kirjeldus

• Tähtajaline töö kuni 12.04.2019;
tööaeg E-R kell 08.00-16.30.
• saabuva kauba vastuvõtmine, koguse vastavuse kontroll saatedokumentidele;
• kaupade markeerimine ning turvaelementide paigutamine;
• kaupade paigutamine laokohtadele;
• töö on sobilik pigem naisterahvale.
Väljaõpe kohapeal - ootame kõiki kandideerima!

Nõudmised kandidaadile

• täpsus, korrektsus;
• valmisolek meeskonnatööks;
• eesti keele oskus suhtlustasandil;
• valmisolek töötamiseks kuni 12.04.2019.

Ettevõte pakub

• tööks vajalikku väljaõpet
• tööandja TASUTA transporti Tallinn<->Itella
asume aadressil: Loomäe tee 13 Lehmja küla Rae vald Harjumaa (1 km Jüri alevikust Tallinna poole)
• töötasu 870 bruto (koosneb põhitasu 645 + lisatasu alates 225).

Vajame kokku 2 töötajat.
Ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
19. veebruar 2019
Kuulutus sisestati:
6. veebruar 2019
Brutopalk:
Alates 870 EUR kuus

Itella Estonia OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis, Leedus ja Eestis. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 16 aasta.