Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #795632
Veebipõhine värbamine

Kaubakäsitleja (E-R 8:00-16:30, Rukki tee 1 Lehmja küla)

CVKeskus.ee klient
Jüri / Aruküla, Harjumaa
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

Uues ametis kuuluvad Sinu ülesannete hulka:

  • kaupade vastuvõtt
  • kaupade paigutamine riiulisse
  • kaupade komplekteerimine vastavalt korjelehele

Ootused kandidaadile

  • vastupidavus raskemate kaupade tõstmisel

  • positiivse ellusuhtumisega, elurõõmus

  • kohusetundlik ja korrektne tööülesannete täitmisel

  • hea suhtleja

  • Sinu eesti keel on heal tasemel

  • korrektne ja aus

  • kasuks tuleb eelnev laotöö kogemus

  • kasuks tuleb, kui oskad kõrgkorjekäru ja alusesiirdajaga toimetada

Ettevõte pakub

  • põhjalik väljaõpe

  • kaasaegsed ja turvalised töövahendid (sh turvajalanõud, suvised ning talvised tööriided).

  • haiguslehe hüvitis alates teisest haiguspäevast

  • isikliku elu sündmuste toetus, meelespidamine tähtpäevadel

  • kaasaegset töökeskkond usaldusväärse ja eduka tööandja juures

Tööpakkumise number
#795632

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : Alates 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
20. juuli 2022
Kuulutus sisestati:
28. juuni 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem