Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673576

Kaubakäitleja Rakvere K-rauta kauplusesse

CVKeskus.ee klient
Rakvere, Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Rakvere, Lääne-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline

Kuulutus sisestati: 23. oktoober 2020
Kuulutus aegub:16. november 2020

Töö kirjeldus

Kelle peamised tööülesanded on:

  • kauba vastuvõtmine, kontrollimine ja ladustamine;
  • kauba laadimine;
  • kauba komplekteerimine ja väljastamine;
  • kaupluse ja lao territooriumi korrashoid.

Ootused kandidaadile

Edukas kandidaat:

  • tunneb hästi ehitusmaterjale;
  • soovib abistada kliente;
  • on hea füüsilise vastupidavusega;
  • on asjatundlik, korrektne ja aus;
  • on hea eesti, soovitavalt ka vene keele oskusega.

Tööpakkumise number
#673576

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
16. november 2020
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2020

AS Kesko Senukai Estonia on juhtiv ehitus- ja kodusisustuskaubamaja, mis opereerib K-rauta kauplusteketti ning kuulub Soome Kesko kontserni. Täna on meil Eestis kokku 8 kauplust.

Vaata rohkem