Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #293775

Kaubagrupijuht

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

OTSIME MEIE KOHILA KAUPLUSESSE ETTEVÕTLIKKU JA SUHTLEMISALTIST TÖÖTAJAT. Töö eeldab ausust, pühendumust ja julgust. Kaubagrupijuhi töö on kaubavoogude juhtimine tarnijast kliendini.

Ootused kandidaadile

Juhiload
Varasem kokkupuude klienditeenindusega

Ettevõte pakub

Usaldusväärset töökeskkonda
Isiklikku arenguvõimalust
Konkurentisvõimelist töötasu

Lisainfo

Kasuks tuleb: vene keele oskus, ehitus- või aiandusalane huvi-kogemus

Tööpakkumise number
#293775

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
6. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
7. detsember 2012

oü Vesiroos on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis asutati 1993. Ettevõte tegutseb Eesti ja Soome turul ning on seotud 3 erineva ärivaldkonnaga. 2011 aasta majandustulemuste põhjal kuulub Vesiroos Äripäeva Raplamaa TOP 30 edukama ettevõtte hulka.

Vaata rohkem