Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #40177

Kaubagrupi juhid/kauba tellijad (kevadel Narvas avatavas kauplus-laos)

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kaupade tellimine
  • kaupade järjepideva olemasolu tagamine
  • kaupade korrektne väljapanek müügisaalis

Ootused kandidaadile

  • eelnev kaubandusalane töökogemus
  • vähemalt keskharidus
  • hea vene ja eesti keele oskus suhtlustasandil
  • eelnev töökogemus sarnasel ametikohal
  • hea arvutikasutamise oskus (Word, Excel)

Ettevõte pakub

  • pikajalist ja stabiilset töösuhet
  • tänapäevast töökeskkonda ja töövahendeid
  • põhipalka pluss tulemustest sõltuvat töötasu
  • pikaajalise kaubanduskogemusega professionaalset meeskonda

Lisainfo

Palun saatke meile oma CV koos kaaskirja ja palgasooviga hiljemalt 20. veebruariks aadressil personal@kaupmees.ee või Mustamäe tee 46, 10621 Tallinn.

Tööpakkumise number
#40177