Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #296373

Kaubaaluste valmistaja/parandaja

CVKeskus.ee klient
Rootsi
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd kaubaaluste valmistajale/parandajale. Töökoht asub Rootsis u 450 km kaugusel Stockholmist.

Ootused kandidaadile

Füüsiline vastupidavus
Inglise keele oskus suhtlustasandil
Usaldusväärsus

Töötajal peab olema võimalik viibida Eestist eemal korraga umbes kaks kuud.

Ettevõte pakub

Tasuta elamispind
Tasuta reis sinna ja tagasi
Stabiilne töö

Tööpakkumise number
#296373

Asukoht:
Rootsi
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Kuni 7.5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
3. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2013
Lisainfo palga kohta:
bruto

Adicta Partners OÜ on Eesti ettevõte, mille põhitegevuseks on tööjõurent ja personaliotsing.

Vaata rohkem