Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298070

"Kauba vastuvõtu osakonna juht"

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kaupade vastuvõtt (kogused, kvaliteet), laoprogrammi sisestamise ja ladustamise korraldamine;
tooteinfo olemasolu ja säilivustähtaegade kontroll;
kaubatagastuste tegemine;
lao korrashoiu tagamine;
vastuvõtuosakonna töö juhtimine;
meeskonna arendamine ja motiveerimine;
AS Prisma Peremarketi sisene koostöö ning
koostööpartneritega suhtlemine;
muud ametijuhendist tulenevad kohustused.

Ootused kandidaadile

vähemalt keskharidust, kasuks tuleb töökogemus kaubanduses või laos;
täpsust,kiirust,tulemustele orienteeritust;
head suhtlemisoskust;
valmidust meeskonnatööks, head koostöö- ja
arendamisvõimet;
soovi areneda ja positiivset ellusuhtumist;
head arvuti kasutamisoskust;
eesti keele oskust kõnes ja kirjas, vene keele oskust suhtlustasandil, kasuks tuleb soome ja/või inglise keele oskus

Ettevõte pakub

huvitavat ja mitmekesist tööd;
karjäärivõimalust suures rahvusvahelises kaubandusettevõttes;
korralikku väljaõpet, huvitavaid koolitusi.

Tööpakkumise number
#298070

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2013

Prisma on Põhjamaade juurtega SOK-le kuuluv kaubanduskett, mis tegutseb Soome, Eesti, Läti, Leedu ja Venemaa turgudel. Prisma on üks stabiilsemaid Eesti turul tegutsenud hüpermarketeid, alustades tegevust 2000. aastal. Prisma Peremarket annab Eestis tööd enam kui 1000le inimesele. Ettevõttel on Eestis 8 kauplust ja 1 restoranimaailm.

Vaata rohkem