Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #745209

Kauba vastuvõtu operaator

CVKeskus.ee klient
Laagri, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

SINU PANUS:

kaupade vastuvõtmine, kontrollimine, süsteemi edastamine, paigutamine noppekohale;

vastuvõetud kauba kontroll ja külmakauba paigutus;

Dentali Progressi nope, pakkimine ja ringile viimine.

Ootused kandidaadile

SOBID, KUI:

oled heas füüsilises vormis;

oled kohusetundlik, korrektne, täpne ja põhjalik toimingute läbiviimisel;

talud rutiini ning oled positiivne;

arvuti kasutamine ei ole Sulle võõras;

oskad eesti keelt nii kõnes kui kirjas vähemalt kesktasemel.

Ettevõte pakub

MEIE POOLT:

töö Kesk- ja Ida-Euroopa ühes moodsamas

logistikakeskuses;

tänapäevane töökeskkond, erialased

koolitused ja arenguvõimalused;

soodne ja maitsev toitlustus;

erinevad tööandja hüved ja soodustused, s.h eraravikindlustus;

kolleegid, kes on sama sõbralikud nagu Sina.

Lisainfo

Selleks, et homme midagi muuta, kandideeri juba täna.

Töö asukoht: Laagri Ärimaja, Vae 16, Laagri, Harjumaa, kuhu pääseb mugavalt ligi nii bussi kui rongiga.
Kandideerimiseks saada meile oma CV ja sobivuse korral võtame Sinuga kindlasti ühendust.

Lisainfo: adele.vainumets(at)magnum.ee, www.magnum.ee

Tööpakkumise number
#745209

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. detsember 2021
Kuulutus sisestati:
23. november 2021

Magnum Grupi eesmärk on muuta Eestit tervemaks ja õnnelikumaks. Iga meie inimese panus sel teekonnal on oluline, sest tulevik on meie teha. Gruppi kuuluv Magnum Logistics ootab oma sõbralikku tiimi kauba vastuvõtu operaatorit.
Pakume tööd osalise tööajaga (0,75) ja täiskoormusel.
Täiskoormusel on tööaeg E-R 8:00-16:30 ja 14:00-22:30, 1x kuus tööpäev P 10:30-19:00.
0,75 koormusel on tööaeg E-R 8:00-14:00 ja 16:30-22:30, 1x kuus tööpäev P 10:30-19:00.
Töötasu täiskoormusel 965 eurot (bruto, lisanduvad lisatasud) ja 0,75 koormusel 723,75 eurot (bruto, lisanduvad lisatasud).

Vaata rohkem