Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #49187

Kauba vastuvõtja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kauba vastuvõtmine ja ladustamine kaupluses
  • kaubakoguste kontroll saatelehtede alusel
  • vajadusel kauba väljapanek riiulitele

Ootused kandidaadile

  • kesk- või kesk-eriharidus
  • hea suhtlemisoskus ning stressitaluvus

Ettevõte pakub

  • kaasaegseid töötingimusi
  • võimalust osaleda meeskonna kujundamisel uues kaupluses
  • stabiilset töökohta stabiilselt arenevas firmas
  • ettevõttesiseseid arenguvõimalusi
  • töötasu koos lisatasudega
  • teisi ettevõttesiseseid soodustusi

Tööpakkumise number
#49187

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. august 2005
Kuulutus sisestati:
8. august 2005
Lisainfo palga kohta:
kokkulepe kuus

Comarket AS on kiirelt arenev Eesti ettevõte, kes omab üle Eesti ulatuvat toidukaupluste ketti.
Seoses laienemisega otsime oma toredasse meeskonda uusi ning toredaid töökaaslasi.

Vaata rohkem