Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #228810

Kauba vastuvõtja (Lao-ja transpordilogistika osakond)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kauba/tara vastuvõttu, mahalaadimise ja tagastamise organiseerimine vastavalt kehtivatele normidele
- kaubaautode saabumise ja laadimistööde koordineerimine rambil
- võttab vastu kaupa vastavalt tarnijate poolt väljastatud dokumnetidele
- organiseerib ja kontrollib kauba vastuvõttu protsessi
- kauba vastuvõtmisel teostab kauba kvaliteedi-, realiseerimise tähtaegade-, markeerimise-, saatedokumentide vastavuse kontrolli
- jaotab ja ladustab kaubad ja taara oma kohtadele
- saatedokumentatsiooni arvestus, haldamine ja sisestamine programmi
- rambi puhtuse ja tehnilise korrashoju tagamine

Ootused kandidaadile

- soovitav erialane haridus
- töökogemus kauba vastuvõtu ja/või arvestuse valdkonnas
- väga hea arvuti oskus
- kasuks tuleb SAP programmi tundmine
- vastutustundlikkus ja täpsus
- hea eesti ja vene keele oskus

- kiiret tööalase karjääri ja enesearengu võimalust Baltimaade suurimas kaubandusettevõttes
- dünaamilist ja vastutusrikast tööd parimas meeskonnas
- hindamatut praktilist töökogemust
- võimalust saada oma alal tipptegijaks

Lisainfo

Asukoht: Kalmistu tee, Tallinn
Ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega

Tööpakkumise number
#228810