Värsked tööpakkumised

Kauba tellija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 159974

Tööpakkumise number

159974

Töö kirjeldus

kauba tsentraalne tellimine Bauhof`i kauplustele;
laovarude jälgimine ja optimeerimine;
aruannete koostamine ja analüüs;
infovahetus kauplustega.

Nõudmised kandidaadile

head oskused Exceliga töötamises;
loogiline ja süsteemne mõtlemine;
koostöö- ja suhtlemisoskus;
hea eesti keele ning suhtlemistasandil inglise ja vene keele oskus.
Kasuks tuleb eelnev töökogemus Accessi ja Axapta programmidega.

Väärtustame oma töötajaid igati, pidades neid meeles ka näiteks pulmade, lapse sünni ja koolimineku puhul. Anna oma panus Eesti kõige kiiremini areneva ettevõtte laienemisse, millega kaasnevad huvitavad väljakutsed ning võimalus enesearendamiseks. Pakume Sinu pingutusi ja töötulemusi arvestavat konkurentsivõimelist palka.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. august 2008
Kuulutus sisestati:
1. august 2008

Kui otsid head töökohta ning tahad oma teadmisi täiendada ja teistega jagada, siis oled Sina see, keda ootame oma professionaalsesse ja sõbralikku kollektiivi.