Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #633497

Kauba pakkija

CVKeskus.ee klient
Läänemaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kauba pakkimine pakkeliinil

Ootused kandidaadile

  • Meeskonnatöö oskus
  • Liinitööle vajalik kiirus
  • Suhtlustasandil eesti keele oskus
  • Kohusetundlikkus, püsivus ja täpsus
  • Valmisolek töötada vahetustes (E-R 6:00-14:30 ja P-N 14:30-23:00, graafiku alusel)

Ettevõte pakub

  • Kohapealset väljaõpet
  • Töövahendeid ja tööriideid
  • Ettevõttepoolset erinevate toetuste (sh sporditoetus) paketti
  • Toetavat ja sõbralikku meeskonda
  • Tasuta transporti Haapsalust, Linnamäelt, Taeblast, Paliverest, Martnast

Lisainfo

Töökoht asub Kirimäel, Lääne-Nigula vallas, Haapsalust 15 km Tallinna poole. Kui sul on küsimusi, siis helista numbril 472 5080.

Tööpakkumise number
#633497