Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #636066

Kauba komplekteerijaid ja tõstukijuhti (puitliistud, plaadid)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised töökohustused:

  • Kauba komplekteerimine tellimislehe alusel
  • Kauba pakkimine ja markeerimine
  • Lao tööks vajalike seadmete ja masinate kasutamine
  • Inventuurides osalemine
  • Töökoha ja seadmete korrashoid

Ootused kandidaadile

  • Eesti keele oskus suhtlustasandil
  • Hea füüsiline vorm ja vastupidavus
  • Kohusetundlik

Ettevõte pakub

  • Stabiilset ja pikaajalist töösuhet
  • Stabiilset sissetulekut, katseajal kauba komplekteerijatel 6 Eur/h ja hiljem 7 Eur/h ning tõstukijuhtidel alates 8 Eur/h.
  • Tulemustasu võimalus

Lisainfo

Asukoht:
Saha-Loo tee 11, Maardu
Sissepääs läbi Vana-Narva mnt.2 värava, ladu nr.2

Tööaeg:
Vahetustega, esmaspäevast-reedeni

Lisainformatsioon:
Töö toimub kahes vahetuses 7:00-15:30 & 15:15-23:30.
CV Keskus keskkonna kaudu.

Tööpakkumise number
#636066

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 7 - 8 €/tunnis
Kuulutus aegub:
30. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

Combistock OÜ- puitmaterjali vahendamine ja turustamine.

Vaata rohkem