Värsked tööpakkumised

Kauba komplekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 85629

Tööpakkumise number

85629

Töö kirjeldus

Töö sisuks on siseviimistluskaupade komplekteerimine hulgilaos.
Tööaeg on täistööaeg E-R kella 9.00 kuni 17.00 ning töö kestvus 4 kuud.
Töötingimused on head ruumid puhtad, valged ja soojad. Töökoht asub Tallinnas Liiva ladude territooriumil, ning ühistranspordiühendus kesklinnaga on väga hea.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerima ootame inimesi kes on usaldatavad - töö on iseseisev ja vastutusrikas, hoolsad ja täpsed, varasem laotöökogemus pole oluline väljaõpe toimub kohapeal.

Pakume: häid töötingimusi, sõbralikku ja toetavat kollektiivi, palka 10 000 krooni / kuus, täistööaega.

Lisainfo

Tööle asumise aeg 27. novembril 2006. Täiendavat informatsiooni saab telefonil 6831101, ning kandideerimisest saab märku anda ka faxi teel, saates omakontaktandmed faksile 6831109, või täites töösaamisavalduse meie kodulehel www.vamp-group.com.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
21. november 2006
Kuulutus sisestati:
16. november 2006
Brutopalk:
Alates 10000 kuni 13000 EEK kuus

Personaliteenuste osutamisega tegelev ettevõte.