Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #520508

Katusevärvija

CVKeskus.ee klient
Rootsi
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime tublisid töötajaid katuste värvimise ametikohale. Inimene keda otsime peab olema suuteline kõrgustes töötama, st kuni kahekorruselised eramud. Ülesanneteks: katuste värvimine, majade katmine, kiletamine, katusekivide vahetamine/ paigaldamine, töövahendite hooldamine, klientidega suhtlemine.
Töö on hooajaline. Olenevalt ilmastikust aprilliist kuni septembri-oktoobrini

Ootused kandidaadile

Soovitud inglise keele valdamine nii kõnes kui kirjas. Kasuks tuleb B-kategooria juhtmisõigus. Vajalik kehtiv Isikut tõendav dokument.

Ettevõte pakub

Elamine, tööriided, kohapealne transport, väljaõpe kohapeal

Tööpakkumise number
#520508

Asukoht:
Rootsi
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 8 - 12 €/tunnis
Kuulutus aegub:
26. märts 2018
Kuulutus sisestati:
1. märts 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem