Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #318880

Katuseplekksepp Soome

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võtame tööle kogemustega plekksepa. Töö asukoht on Soomes Joensuu linnas. Plekksepa tööülesandeks on:
- pleki paigaldamine katustele ja korstnajalgadele
- katuse katmine valtsplekiga, valtsühenduste tegemine käsivaltsiga
- mõõtmiste teostamine, lehtmetalli lõikamine ja painutamine kantimismasinaga
- korstnajalgade katmine plekiga

Tööd jätkub 2 plekksepale ja esialgu 2 kuuks. Tööde algus niipea kui võimalik.

Ootused kandidaadile

Eelnev plekitööde kogemus vähemalt 5 aastat
Kehtivad tööohutuse ja tuletöö kaardid
Soome keele oskus
EU pass

Pakume töötasu vastavalt Soome teenindusala kollektiivlepingule ning abistame ka majutumisel.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata soomekeelne cv aadressile alvar.albert ät vmp.ee või läbi CV keskuse.

Tööpakkumise number
#318880

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö
Brutopalk: 13 €/tunnis
Kuulutus aegub:
10. september 2013
Kuulutus sisestati:
2. september 2013
Lisainfo palga kohta:
vastavalt Soome kollektiivlepingule

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis ning Rumeenias. VMP – Tööelu jõuvaru.

Vaata rohkem