KATUSEPAIGALDAJA
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #529425

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd katusepaigaldajale, kelle tööülesandeks on katuste ehitamine ja renoveerimine. Töö käigus tuleb kokku puutuda vanade katusematerjalide eemaldamisega, katuse kandekonstruktsiooni ehitusega (puusepa töödega), profiilpleki paigaldusega ja lihtsamate plekksepa töödega. Lisaks plekkfassaadide ja puitfassaadide paigaldamisega ning plekkdetailide valmistamisega.

Ootused kandidaadile

  • vajalik eelnev töökogemus katusepaigaldajana
  • kohusetundlikkust, täpsust ja kiiret taipu
  • iseseisev töötamise oskus
  • kõrgustaluvus
  • kasuks tuleb juhilubade olemasolu
  • hea füüsiline vorm

Ettevõte pakub

  • häid töötingimusi, ning regulaarset tööd
  • oskuste arendamist töö käigus
  • firma transporti
  • konkurentsivõimelist töötasu (hindame töö oskuslikkust)
  • firma tööriideid ja isikukaitsevahendeid

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palume pöörduda mob 5050954

Tööpakkumise number
#529425

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1300 - 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
16. mai 2018
Kuulutus sisestati:
17. aprill 2018

Erlicon OÜ on 2011 aastal tegevust alustanud katuseremontide ja fassaadi paigaldust ning sinna juurde kuuluvatele töödele suunatud väike ettevõte. Meie eesmärk on pakkuda tellijatele kvaliteetset ja soodsat teenust ning ehitusmaterjale. Meile on tähtis klientide rahulolu, ning kõike seda aitavad meil teostada kogemustega töötajad.
Alati on meie meeskonda teretulnud töötahtega ja eelneva töökogemusega katusepaigaldajad. Omalt poolt pakume stabiilset ja meeldivat töökeskkonda.
Palk kujuneb vastavalt panusele ja võimekusele firma arengusse.

Vaata rohkem