Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #665211

Katusepaigaldaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Tööd pakkuda katusepaigaldajale.
- Töö sisuks on, erinevatel objektidel SBS rull materjali paigaldus, uus ehitistel ja renoveerimist vajavatel katustel.

Ootused kandidaadile

- Eelnev töökogemus SBS paigaldusel .
- Kasuks tuleb soome keele oskus suhtlustasandil.
- Kasuks tuleb autojuhilubade olemasolu (B - kategooria)

Ettevõte pakub

- Konkurentsivõimelist palka.
- Palgaarvestus vastavalt soome TES - i järgi.
- Elukohta soomes, tööandja poolt.
- Arenemisvõimalust antud valdkonnas.

Tööpakkumise number
#665211

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 15 - 18 €/tunnis
Kuulutus aegub:
25. september 2020
Kuulutus sisestati:
27. august 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem