Värsked tööpakkumised

Katusefermide kokkupanijad/koostajad

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 504155

Tööpakkumise number

504155

Töö kirjeldus

Norges Hus Tootmise vajab oma meeskonda katusefermide kokkupanijaid/koostajaid tehasesse.

Pakume ka väljaõpet kohapeal ja täistööaega

Nõudmised kandidaadile

-kasuks tuleb varasem töökogemus
- töökeel- sobib nii eesti kui ka vene keel

- Täisajaga stabiilset töökohta kiiresti kasvavas rahvusvahelises ettevõttes;
- Toetavat ja pühendunud meeskonda;

Lisainfo

- Töökoht asub Arukülas, Raasiku vallas
- Tööleasumine nii kiiresti kui võimalik

Kandideerimine CV Keskuse kaudu või emaili aadressil info(at)norgeshus.ee

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
25. november 2017
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2017
Brutopalk:
Alates 10 kuni 16 EUR tunnis

Norges Hus Tootmise OÜ on Eestis asuv ettevõte, mis on spetsialiseerunud puitkarkass-elementmajade tootmisele ja paigaldamisele, peamiselt Norra jaoks, aga ka Itaalia, Saksamaa, Šveitsi, Austria ja Luksemburgi tarvis.
Nii meie tootmisosakond kui ka büroo asuvad Tallinnas. Praegu töötab meie firmas üle 20 töötaja, kes hoolitsevad müügi, visuaalsete ja tehniliste jooniste, tootmise, projektijuhtimise jm eest.
Oleme täiesti veendunud, et Norra nõuetele ja määrustele vastavat kvaliteetset stabiilset maja saab ehitada taskukohase hinnaga. Iga maja projekteeritakse hoolikalt, asjatundlikult, vilunult ja laitmatu kvaliteediga.