https://www.cvkeskus.ee/35937

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #35937

Katuseehitustööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

lame- ja viilkatuste valmistamine ja katmine,
bituumen- ja teraskatuse paigaldamine


Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus katuste paigaldamisel
sõiduvahendi olemasolu


Ettevõte pakub

stabiilset töökohta
palju tööd ja vastavalt tööle palka


Lisainfo

seosese töömahu kasvuga vajame uusi töölisi (kogemustega katuse paigaldajaid)


Tööpakkumise number
#35937
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Katuseehitustööline
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!