Värsked tööpakkumised

Katuseehitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 425642

Tööpakkumise number

425642

Töö kirjeldus

Pakume tööd viilkatuse ehitajale. Katuse kandekonstruktsioonide ehitus, aluskatte, distantsliistu ja roovitise paigaldus, erinevate terasprofiilide paigaldus, kivikatuste ehitus, puitfassaadide ehitus.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame positiivset töösse suhtumist ja heal tasemel tööoskust.
Eesti keele oskus.
Kasuks tuleb ehituslik haridus ja eelnev töökogemus katuste ja puitkonstruktsioonide ehitusega.

Katus Pluss OÜ pakub tööd väikeses kollektiivis. Häid töötingimusi. Konkurentsivõimelist töötasu vastavuses töötaja oskustega. Võimalik ka väljaõpe.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
28. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
30. mai 2016
Brutopalk:
Alates 1000 kuni 1800 EUR kuus

Katus Pluss OÜ põhitegevuseks on viilkatuste ehitus ja renoveerimine. Lisaks ehitame ka puitfassaade ning teostame katustele pisiparandus -ja hooldustöid.