Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #325805

Katuse plekksepp

CVKeskus.ee klient
Rootsi
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajatakse Rootsi Stockholmi piirkonda väga häid katusemeistreid.
Töö kirjeldus: plekk-katuse valtsimine ja paigaldamine, katuse renoveerimine, korstna ääred, veerennid ja muud plekitööd

Ootused kandidaadile

töökogemus vähemalt 2 aastat
professionaalsete töövõtete ja tööriistade olemasolu
töökus
kohusetundlikkus
ausus
korrektsus
Fotoga CV

Tasuta elamispinda, sõidukompensatsiooni, abi vajalike dokumentide vormistamisel,konkurentsivõimelist töötasu
pikaajalist töösuhet

Tööpakkumise number
#325805

Asukoht:
Rootsi
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 14 - 16 €/tunnis
Kuulutus aegub:
18. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
18. november 2013
Lisainfo palga kohta:
netto

FixedM OÜ ja meie tubli meeskond on pikaajalise plekk-katuste ehitus kogemusega ettevõte. Meie põhiklientideks on tellijad
Soomest ja Rootsist. Lisaks katuste ehituse tegeleb FixedM OÜ ka muude üldehitustööde teostamisega. Seoses pidevalt suurenevale töömahule, vajab ettevõte professionaalset ning kõrget kvaliteeti hindavaid oma ala spetsialiste.

Vaata rohkem