Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143775

Katmikala eestööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

köögivilja kasvatamine ja sellega seotud tööde korraldamine ja teostamine katmikalal:
* taimede istutamine;
* kasvuaegne hooldamine;
* väetamis- ja kastmisreziimist kinnipidamine;
* saagi koristamine;
* töötajate tööaja arvestus

Ootused kandidaadile

Oled hea kandidaat kui :
* sul on erialane ettevalmistus ja töökogemus;
* sa oled töökas ja sihikindel;
* sul otsustus- ja koostöövõime;
* sul on hea suhtlemisoskus;
* sul on iseseisev eesmärkide püstitamise oskus;

Ettevõte pakub

Pakume
* kaasaegses töökeskkonnas eneseteostamise võimalust;
* stabiilset tööd ja palka;
* sõbralikku kollektiivi;
* ujula kasutamise võimalust

Lisainfo

Töö tootmisjuhi alluvuses. Eestöölise juhitavas üksuses on töötajaid 10, terves osakonnas on neid 40.
Katmikala töötajate iga-aastane puhkus on talveperioodil.

Tööpakkumise number
#143775

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. märts 2008
Kuulutus sisestati:
10. märts 2008

CVKeskus.ee klient

Firma põhitegevus:
Köögivilja kasvatamine katmikalal ja avamaal;
Köögivilja töötlemine ja hulgimüük;
Autode tehniline ülevaatus, autode remonditeenus

Vaata rohkem