Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #621256

Katlamajade hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Rakvere, Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööks on piirkonna hakkpuidu- ja gaasikatlamajade katkematu töö tagamine, katlamajade tööparameetrite kontrollimine, seadistamine, hooldus- ja remonditööde teostamine, avariiseisakute likvideerimine. Töö on vahetustega.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult tehnilist haridust, töökogemust tehnika valdkonnas ning teadmisi tööstusautomaatikast. Sul on B-kategooria autojuhiload, valdad suhtlustasemel eesti ja vene keelt ning oskad kasutada arvutit. Töös oled korrektne, täpne ja omad tehnilist taipu, algatusvõimet ja head meeskonnatöö oskust. Kasuks tuleb töökogemus katlamajade hooldustehnikuna, katla ja gaasipaigaldise käitaja tunnistused, B-kategooria elektripädevus, inglise keele oskus.

Omalt poolt pakume Sulle stabiilset, vaheldusrikast ja liikuvat tööd, vajalikku väljaõpet ja koolitusi ning kuulumist kollektiivi, kus hinnatakse kõrgelt ohutut töökeskkonda. Lisaks mitmeid ettevõttepoolseid soodustusi sh talvepuhkus, tervise- ja sporditoetus ning ühisüritusi.

Tööpakkumise number
#621256

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
2. november 2019
Kuulutus sisestati:
3. oktoober 2019

Adven on Eestis, Soomes, Rootsis ja Lätis tegutsev energiaettevõte, mis pakub energialahendusi tööstus- ja teenindussektoris, varustab soojusega äri- ja erakliente ning tegeleb maagaasi jaotamisega. Adven Eesti AS-is töötab kokku 85 inimest, opereerime ja hooldame Eestis 113 energiakeskust. Adveni visiooniks on olla eelistatuim energiapartner.

Vaata rohkem