Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #337430

KATLAMAJADE HOOLDUSTEHNIK

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ida piirkonna hakkepuidu- ja gaasikatlamajade katkematu töö tagamine
  • katlamajade tööparameetrite kontrollimine, seadistamine
  • hooldus- ja remonditööde teostamine
  • avariiseisakute likvideerimine

Ootused kandidaadile

  • tehniline kesk-eri haridus või pikaajaline töökogemus
  • teadmised tööstusautomaatikast
  • hea eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasemel
  • arvuti kasutamise põhioskused
  • B-kategooria autojuhiload
  • korrektsus, täpsus ja tehniline taip
  • algatusvõime ja suhtlemisoskus

Kasuks tuleb
  • töökogemus katlamajade hooldustehnikuna
  • katla ja gaasipaigaldise käitaja tunnistused
  • inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • stabiilset ja vaheldusrikast tööd
  • tööks vajalikku väljaõpet, koolitusi
  • kuulumist kollektiivi, kus hinnatakse ohutut töökeskkonda
  • mitmeid ettevõttepoolseid soodustusi ja ühisüritusi

Lisainfo

Ettevõtte Ida tootmispiirkonna kontor asub Rakveres, Päikese tn 4, kus asub meie koostootmisjaam ja toimub katlamajade kaugjälgimine. Samal aadressil algab ja lõpeb hooldustehniku tööpäev. Töö vahetustega: 8:00-20:00 ja 20:00-8:00

Tööpakkumise number
#337430

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. aprill 2014
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2014

Adven on Soomes ja Eestis tegutsev energiaettevõte, mis pakub oma klientidele nende vajadustele vastavaid energialahendusi. Tegutseme kolmes põhilises valdkonnas, milleks on tööstus- ja teenindussektori energialahendused, linnade ja alevite soojusega varustamine, maagaasi jaotamine ja müük. Adven Eesti AS on alates 04.04.2012 Fortum Termest AS-i uus ärinimi.

Ettevõtte Ida tootmispiirkonna kontor asub Rakveres. Piirkonna soojuse tootmise ja jaotuse üksuses ülesanne on tagada tõrgeteta soojuse- ja elektrienergia tootmise ja jaotuse korraldamine Ida-Eesti piirkonnas.

Vaata rohkem