Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #667096

KATLAMAJADE HOOLDUSTEHNIK

CVKeskus.ee klient
Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Jõgevamaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 9. september 2020
Kuulutus aegub:30. september 2020

Töö kirjeldus

Sinu tööks on tagada piirkonna katlamajade töökindlus ning tõrgeteta soojusenergia varustus meie klientidele. Teostad katlamajade seisukorra ja töörežiimide perioodilise ülevaatuse, järelevalve, hoolduse- ja remonditööd ning rikete kõrvaldamise. Tagad tööohutusnõuete täitmise ning aruandluse teostatud tööde osas. Piirkonna keskus asub Põltsamaal ja Sinu tööpiirkond peamiselt Kesk- ja Lõuna-Eestis.

Ootused kandidaadile

Ootame Sinult tõsist huvi tehnika vastu, tehnilist haridust või töökogemust valdkonnas. Omad B-kategooria autojuhilube ja oskad kasutada arvuti põhifunktsioone. Töös oled korrektne, täpne, iseseisev, omad tehnilist taipu ja oled valmis graafikuga tööks. Kasuks tuleb varasem töökogemus energeetika ettevõttes.

Omalt poolt pakume Sulle stabiilset, vaheldusrikast ja liikuvat tööd, vajalikku väljaõpet, selgeid eesmärke ning kuulumist kollektiivi, kus hinnatakse kõrgelt tehnilist arengut ja ohutut töökeskkonda. Lisaks saad osa mitmetest ettevõttepoolsetest soodustustest sh talvepuhkus, tervise- ja sporditoetus ning oled oodatud osalema meie ühisüritustel.

Tule loo koos meiega väärtust ärile, inimestele ja keskkonnale!

Tööpakkumise number
#667096

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. september 2020
Kuulutus sisestati:
9. september 2020

Adven on Põhjamaade ja Balti riikide juhtiv energia- ja veeteenuste pakkuja. Toodame tööstusele auru, soojust ja külma ning pakume erinevaid lahendusi, et parandada ja edendada energia, vee ja materjali kasutamise tõhusust. Advenis on meil on ligi 40-aastane kogemus, tööl 400 professionaali ja opereerime kokku üle 300 energiakeskuse. Adven Eestis töötab 85 inimest, opereerime üle 100 energiakeskuse, osutame energiateenust ligi 80 ärikliendile, toodame toasooja 19 kaugküttepiirkonnas ja edastame maagaasi 18 võrgupiirkonnas.

Vaata rohkem