https://www.cvkeskus.ee/680885

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 28. detsember 2020
Kuulutus aegub:20. jaanuar 2021
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu töö eesmärgiks on tagada automaatkatlamajade tehniline korrashoid. Seejuures teostad plaanilised hooldus- ja remonttööd ning avariiliste seisakutele likvideerimise. Teostad ka katlamajade heakorratööd sh katelde puhastamise. Teed koostööd Põhja piirkonna hooldusmeeskonnaga, automaatika, gaasi ja soojuse jaotuse meeskondadega ning klientidega.


Ootused kandidaadile

Ootame sinult tehniline haridust ning töökogemus katlamajade hooldusel ja remondil. Tunned katlamajade tööpõhimõtteid, oskad lugeda soojustehnilisi skeeme. Omad B-kategooria juhilube, valdad suhtlustasemel eesti keelt ning oskad kasutada arvutit. Kasuks tuleb vene keele oskus. Oled iseseisev, hea otsustusvõimega ja avatud õppimisele, suudad lahendada keerulisi olukordi ja oled valmis tööks graafiku alusel.


Ettevõte pakub

stabiilne, vaheldusrikas ja liikuv töö, selged eesmärgid ning kollektiiv, kus hinnatakse kõrgelt tehnilist arengut, koostööd ja ohutut töökeskkonda. Sul on võimalus ennast pidevalt tehniliselt täiendada ja olla kursis erinevate energiateenuse lahendustega. Saad osa meie töötajasoodustustest sh talvepuhkus, tervise- ja sporditoetus ning oled oodatud osalema meie ühisüritustel.

Tule loo koos meiega väärtust ärile, inimestele ja keskkonnale!

Kandideerimiseks ootame Sinu CVd hiljemalt 20.01.2021 läbi käesoleva või siis Adveni oma kandideerimiskeskkonna: https://www.sympahr.net/public/pq.aspx?e1d92e12&lang=et-EE

Lisainfo 5665 9281. Tutvu meie tegemiste ja andmekaitsetingimustega www.adven.ee karjäärilehel.


Tööpakkumise number
#680885

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. jaanuar 2021
Kuulutus sisestati:
28. detsember 2020
KATLAMAJADE HOOLDUSE JA REMONDI TEHNIK KATLAMAJADE HOOLDUSE JA REMONDI TEHNIK

Adven Eesti AS

Adven on Põhjamaade ja Balti riikide juhtiv energia- ja veeteenuste pakkuja. Toodame tööstusele auru, soojust ja külma ning pakume erinevaid lahendusi, et parandada ja edendada energia, vee ja materjali kasutamise tõhusust. Advenis on meil on ligi 40-aastane kogemus, tööl 400 professionaali ja opereerime kokku üle 300 energiakeskuse. Adven Eestis töötab 85 inimest, opereerime üle 100 energiakeskuse, osutame energiateenust ligi 80 ärikliendile, toodame toasooja 19 kaugküttepiirkonnas ja edastame maagaasi 18 võrgupiirkonnas. Meie visioon on olla maailma parim energiateenuste pakkuja.

Vaata rohkem

KATLAMAJADE HOOLDUSE JA REMONDI TEHNIK
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
KATLAMAJADE HOOLDUSE JA REMONDI TEHNIK
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!