Katlate hoolduse ja remondi tehnik
Tööpakkumise number #688003

9
Kaul projekt OÜ
Harjumaa

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 17. veebruar 2021
Kuulutus aegub:17. märts 2021
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Katlamajade hoolduse ja remondi tehnik tegeleb auru katlamajade ehituse ja hooldustöödega.

Ootused kandidaadile

  • töökogemus sarnases valdkonnas

  • teadmised elektrist/automaatikast

  • tehniline haridus

  • väga hea eesti keele oskus, suhtlustasandil vene keele oskus

  • initsiatiivikus ja hea planeerimisoskus

  • valmidus lähetusteks Eesti piires, B-kategooria juhiloa olemasolu

Kaul Projekt pakub Sulle kaasaegseid ja kvaliteetseid töövahendeid, täiendkoolitusi, huvitavat, arendavat ja liikuva iseloomuga tööd ning sõbraliku ja toetavat meeskonda.

Lisainfot küsi +372 5257780, CV Keskuse värbamisspetsialist Kristiina Jürisoo.

Tööpakkumise number
#688003

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. märts 2021
Kuulutus sisestati:
17. veebruar 2021
Katlate hoolduse ja remondi tehnik Katlate hoolduse ja remondi tehnik

CV Keskuse klient Kaul projekt OÜ põhitegevusalaks on katlamajade ehitus hooldus ja seadmete müük. Pakkudes klientidele katlamajade terviklahendusi - projekteerimisest hoolduseni, ei unustata kunagi ettevõtte põhiväärtusi: kvaliteet, ohutus ja professionaalsus. Rohkem infot leiad: https://kaul.ee/

Vaata rohkem