https://www.cvkeskus.ee/589064

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Katlamajade hooldus- ja remonditehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 589064

Tööpakkumise number

589064

Firma nimi peidetud KATLAMAJADE HOOLDUS- JA REMONDITEHNIK

Töö kirjeldus

Sinu töö eesmärgiks on tagada automaatkatlamajade katelde ja teiste seadmete tehniline korrashoid. Seejuures teostad plaanilised hooldus- ja remonttööd, reageerid avariiliste seisakutele ja tagad nende likvideerimise. Teostad katlamajade heakorratööd sh katelde sisemise puhastamise. Teed koostööd Põhja piirkonna hooldusmeeskonnaga, automaatika, gaasi ja soojuse jaotuse meeskondadega ning klientidega.


Nõudmised kandidaadile

Ootame sinult tehnilist haridust ja töökogemust katlamajade hooldusel ja remondil. Tunned katlamajade tööpõhimõtteid ja oskad lugeda soojuse- ning elektriskeeme. Omad B-kategooria autojuhilube, räägid suhtlustasemel eesti ja vene keelt ning oskad kasutada arvutit. Oma töös oled iseseisev, avatud õppimisele ja suudad lahendada keerulisi olukordi. Oled valmis tööks graafiku alusel sh nädalavahetustel. Kasuks tuleb kogemus jahutusseadmete hooldusel ja remondil.


Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle stabiilset, vaheldusrikast ja liikuvat tööd, vajalikku väljaõpet ja koolitusi ning kuulumist kollektiivi, kus hinnatakse kõrgelt ohutut töökeskkonda. Lisaks mitmeid ettevõttepoolseid soodustusi sh talvepuhkus ning tervise- ja sporditoetus ja ühisüritusi.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
3. aprill 2019

FIRMA NIMI PEIDETUD

Adven on Eestis, Soomes ja Rootsis tegutsev energiaettevõte. Pakume energialahendusi tööstus- ja teenindussektoris, varustame soojusega äri- ja erakliente ning tegeleme maagaasi jaotamisega. Adven Eestis töötab 80 inimest. Opereerime ja hooldame Eestis ligi 100 energiakeskust ja hooldame soojusvõrke kogupikkusega 84 km.