Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #801593

Katlakütja

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- katla kütmine ja kütteseadmete korrasoleku jälgimine.
- katlaruumi korrashoid ja sealse puhtuse tagamine.
- lihtsamate puidu- ja metallitööde teostamine.
- tootmise heakorrastustööde teostamine.

Ootused kandidaadile

- taiplikust, täpsus ja kohusetunne,
- vastutustundlikku suhtumist oma töösse,
- hea füüsiline vorm,
- B-kategooria juhiluba olemasolu tuleb kasuks.

Pakume tööd pidevalt arenevas ning professionaalses ja abivalmis meeskonnas. Tagame tööks vajaliku väljaõppe ning vajaliku tööriietuse ja töövahendid. Pakume sulle töötulemustele vastavat ja konkurentsivõimelist palka ning vajadusel isikliku sõiduauto kompensatsiooni.

Tööpakkumise number
#801593

Info

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. august 2022
Kuulutus sisestati:
28. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Katlakütja