Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #88812

Katlakäitleja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Komforts tüüpi keskküttekatelde kütmine nii automaatrezhiimil, kui ka vajadusel käsitsi

Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus tuleb kasuks

Ettevõte pakub

vajadusel väljaõpet, stabiilset tööd, transporti Tartust.

Lisainfo

töö vahetustega.

Tööpakkumise number
#88812

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
18. detsember 2006

Puidutööstus ,kasest saematerjali tootmine, kuivatamine, mööblikomponentide valmistamine

Vaata rohkem