Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #744329

Kategooriajuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Outdoor living sortimendi kujundamine;

Tooteandmete haldus läbi selleks otstarbeks kasutatavate infosüsteemide;

Koostöö partneritega ja ettevôtte erinevade osakondadega;

E-kaubanduse laovarude haldamine;

Müügi korraldamine ja kliendikogemuse kvaliteedi juhtimine;

Müügitrendide analüüs ja tulemustele orienteeritud parenduslahenduste

väljatöötamine.

Ootused kandidaadile

Eelnev kogemus tooteandmete halduse ja kategooria juhtimise alal;

Täpsus ja korrektsus ning oskus oma tööd planeerida;

Motiveeritud suhtumine e-kaubanduse edendamisel;

Uuendusmeelsus, hea analüüsivõime ja kiire reageerimisoskus;

Väga hea eesti- ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas;

Heal tasemel MS Exceli kasutamise oskus.

Kasuks tuleb varasem töökogemus kaubanduse alal.

Tööpakkumise number
#744329

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 2000 - 2300 €/kuus
Kuulutus aegub:
17. detsember 2021
Kuulutus sisestati:
18. november 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem