Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #152307

Kategooriajuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kategooriaplaanide koostamine (NonFood osakond)
  • Vajaliku ja asjakohase teabe kogumine ja analüüsimine
  • Osalemine sortimendistrateegia väljatöötamises
  • Läbirääkimised tarnijatega

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus jaemüügi valdkonnas
  • Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas ning hea inglise keele oskus
  • Väga hea arvutioskus
  • Isikuomadused: vastutustunne, otsustusvõimelisus, hea pingetaluvus, hoolsus ja täpsus, analüütilised oskused, läbirääkimisoskused, võime töötada meeskonnas
  • Kasuks tuleb: erialane -või kõrgharidust (kaubanduse-, majanduse- või turunduse valdkonnas) ja huvi kaubanduse vastu

  • Vastutusrikast ja mitmekesist tööd juhtivas jaekaubandusettevõttes
  • Häid töötingimusi
  • Täiendkoolitusi ja firmasisest arenguvõimalust
  • Ettevõtte transporti: Tallinn-Jüri-Tallinn

Lisainfo

  • Asukoht: Rimi kontor, Jüri, Harjumaa
  • Tööaeg: E - R, 8:00 - 16:30

  • NB! Töökoht on ajutine, põhikohaga töötaja lapsepuhkusel olemise ajaks

Tööpakkumise number
#152307

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
23. september 2008
Kuulutus sisestati:
16. mai 2008

Rimi Eesti Food AS on Eesti juhtiv toidukaupade müügiga tegelev jaekaubandusettevõte, kuhu kuuluvad Rimi hüpermarketid, Rimi supermarketid ja Säästumarketid. Lisaks on Rimi Eesti Food AS`il üks Supernetto kauplusladu ning Eesti suurim ja kaasaaegsem keskköök. Meil on 66 kauplust üle kogu Eesti. Anname tööd enam kui 2700 inimesele

Vaata rohkem