Värsked tööpakkumised

Käte- ja küünehooldusvahendite tootejuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 64979

Tööpakkumise number

64979

Töö kirjeldus

- tootekoolituste läbiviimine
- toodete tutvustamine ja aktiivne müük
- klientide teenindamine ja nõustamine
- kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine

Nõudmised kandidaadile

- soov teha koolitusi
- hea suhtlemis- ja väljendusoskus
- hea eesti ja vene keele oskus
- valmisolekut meeskonnatööks ning iseseisva töö oskust
- hea mälu, analüüsi- ja algatusvõime
- kohusetundlikkus, korrektsus, rõõmsameelsus
- arvuti kasutamise oskus
- lojaalsus tööandjale

Ettevõte pakub

- huvitavat tööd ja kaasaegset töökeskkonda
- täiendkoolitust Eestis ja välismaal
- eneseteostusvõimalust
- konkurentsivõimelist ja tulemustest sõltuvat palka

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev kosmeetika- või tervisetoodete müügitöö kogemus,
meditsiiniline või kosmeetikaalane eriharidus,
inglise või saksa keele oskus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. mai 2006
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2006

OÜ Depilé on asutatud 1997. a. Firma tegutseb kohalikul kapitalil. Põhitegevuseks on professionaalsete kosmeetikavahendite, meditsiinitarvikute ja -aparatuuri maaletoomine ning ilu- ja terviseteenuse osutamine. Ettevõttel on esindused Tartus ja Tallinnas.
Meie eesmärgiks on pakkuda tervise- ja ilumaailma professionaalidele igapäevatöös mitmekülgset toetust ja abi. Parima tulemuse huvides teeme tänaseks koostööd 24 firmaga 11 riigist.
Pakume erialalist täiendõpet ja konsultatsiooniteenust tervise- ja iluteenust osutavatele klientidele nii taastusravi, spaa kui ka kosmetoloogia valdkonnas.