Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64979

Käte- ja küünehooldusvahendite tootejuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- tootekoolituste läbiviimine
- toodete tutvustamine ja aktiivne müük
- klientide teenindamine ja nõustamine
- kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine

Ootused kandidaadile

- soov teha koolitusi
- hea suhtlemis- ja väljendusoskus
- hea eesti ja vene keele oskus
- valmisolekut meeskonnatööks ning iseseisva töö oskust
- hea mälu, analüüsi- ja algatusvõime
- kohusetundlikkus, korrektsus, rõõmsameelsus
- arvuti kasutamise oskus
- lojaalsus tööandjale

Ettevõte pakub

- huvitavat tööd ja kaasaegset töökeskkonda
- täiendkoolitust Eestis ja välismaal
- eneseteostusvõimalust
- konkurentsivõimelist ja tulemustest sõltuvat palka

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev kosmeetika- või tervisetoodete müügitöö kogemus,
meditsiiniline või kosmeetikaalane eriharidus,
inglise või saksa keele oskus.

Tööpakkumise number
#64979