Värsked tööpakkumised

Käte – ja küünehooldusvahendite tootejuht-müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 44204

Tööpakkumise number

44204

Töö kirjeldus

kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine
toodete tutvustamine ja aktiivne müük
klientide teenindamine ja nõustamine
tootekoolituste läbiviimine

Nõudmised kandidaadile

hea eesti ja vene keele oskus
soov teha müügitööd
hea suhtlemis- ja väljendusoskus
valmisolekut meeskonnatööks ning iseseisva töö oskust
hea mälu, analüüsi- ja algatusvõime
kohusetundlikkus, korrektsus, rõõmsameelsus
arvuti kasutamise oskus
lojaalsus tööandjale

Ettevõte pakub

huvitavat tööd ja kaasaegset töökeskkonda
täiendkoolitust
eneseteostusvõimalust
konkurentsivõimelist ja tulemustest sõltuvat palka

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev kosmeetika- või tervisetoodete müügitöö kogemus,
meditsiiniline või kosmeetikaalane eriharidus

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
6. mai 2005
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2005

OÜ Depilé on asutatud 1997. a. Firma tegutseb kohalikul kapitalil. Põhitegevuseks on professionaalsete kosmeetikavahendite, meditsiinitarvikute ja -aparatuuri maaletoomine ning ilu- ja terviseteenuse osutamine. Ettevõttel on esindused Tartus ja Tallinnas.
Meie eesmärgiks on pakkuda tervise- ja ilumaailma professionaalidele igapäevatöös mitmekülgset toetust ja abi. Parima tulemuse huvides teeme tänaseks koostööd 24 firmaga 11 riigist.
Pakume erialalist täiendõpet ja konsultatsiooniteenust tervise- ja iluteenust osutavatele klientidele nii taastusravi, spaa kui ka kosmetoloogia valdkonnas.
Seoses ettevõtte tegevuse laienemisega otsime oma meeskonda